Уряд ввів моніторинг експорту сої та ріпаку: навіщо це потрібно
Журналіст
Ганна Ткач
03.12.2025 - 20:00
363 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Уряд України ухвалив рішення про введення моніторингу експорту сої та ріпаку з метою захисту від чесних виробників. За новим Порядком, Мінекономіки перевірятиме відповідність експортованих обсягів з вирощеними, зазначеними у реєстрі. При виявленні невідповідностей експертні висновки будуть скасовані.
Постанова має кілька цілей, таких як забезпечення прозорості в адмініструванні пільги з експортного мита, уникнення зловживань, створення рівних умов конкуренції та підтримка українських агровиробників.
Читайте також
Аграрії вимагають від уряду уніфікувати бронювання через хаос в областях
сьогодні, 16:49
53 переглянули
США дозволили продаж іранської нафти в обмін на транзит у протоці
вчора, 08:28
88 переглянули
Вартість вантажних перевезень в Україні можуть переглянути з ризиком для експорту
вчора, 01:20
103 переглянули
Російські аграрії заявили про катастрофічну нестачу пального перед жнивами
22.06.2026 - 15:32
120 переглянули

