Найпопулярніше зараз

Уряд зібрав штаб з енергетики: що планують для підтримки людей під час блекаутів

Штаб енергетики уряду: підтримка під час блекаутів
Екстрене засідання: обговорення заходів для забезпечення населення електроенергією під час відключень.

Засідання штабу з ліквідації наслідків обстрілів

Як повідомляє Главком: У Києві відбулося перше засідання штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів. Участь у засіданні взяли віце-премʼєр-міністр з відновлення Олексій Кулеба та очільник Міненерго Денис Шмигаль. Основною темою обговорення стали ключові кроки для підтримки енергосистеми та населення під час блекаутів, що стало особливо актуальним після масованих атак на енергетичні обʼєкти.

На порядку денному штабу розглянули питання режиму комендантської години, яке було винесене за дорученням президента Володимира Зеленського. Олексій Кулеба зазначив, що

«режим комендантської години не скасовується і наразі не переглядається»

- це рішення підкреслює важливість збереження безпеки у країні в умовах кризи.

Аудит та підтримка енергосистеми

Наразі триває загальнонаціональний аудит, в рамках якого перевірено понад 10 тисяч пунктів незламності. Це важливий крок у забезпеченні стабільності енергосистеми. Важливими критеріями для опорних пунктів є:

  • Цілодобовий режим роботи
  • Наявність потужного резервного живлення
  • Запаси питної води

Також обговорювалися механізми підтримки "Пунктів Незламності" на базі приватних обʼєктів, що дозволить забезпечити населення необхідними ресурсами під час відключень електроенергії.

Зазначимо, що 9 січня Київ вже живе в режимі екстрених відключень через наслідки масованої атаки, яка сталась 13 січня, коли Російська Федерація атакувала теплову електростанцію ДТЕК. Уряд продовжує працювати над стратегіями, які дозволять підтримати людей в умовах енергетичної кризи, зокрема через активізацію роботи опорних пунктів та моніторинг енергетичної інфраструктури.

Ці заходи свідчать про критичність ситуації в енергетичному секторі України, що продовжує страждати від атак, спрямованих на дестабілізацію країни. Підтримка енергосистеми та населення в умовах блекаутів є пріоритетом для уряду, що намагається забезпечити безпеку та стабільність в країні. Аудит пунктів незламності та забезпечення резервних ресурсів є важливими кроками для підготовки до можливих нових викликів в енергетичній сфері.

Читайте також

Реклама