Уряд збирається запустити громадський транспорт. Але не у всіх областях

Уряд розглядає можливість запустити громадський транспорту вже на наступному етапі послаблення карантину 22 травня, розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками наради у президента.

Водночас міністр охорони здоров'я Максим Степанов наголосив, що ситуація у восьми регіонах України поки що не дозволяє запускати там транспорт.

За його словами, там проводиться мало тестувань. Але про які саме регіони йдеться, пан Степанов не сказав, пише видання INKORR.com

Втім, все може змінитися впродовж тижня, додав міністр.

Про необхідність відкрити транспорту у понеділок заявив і президент Володимир Зеленський.

"Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба дозволяти місцевій владі відкривати його там, де вони бачать можливість дотримання безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися", - сказав він.

Міністерство інфраструктури України планує відновлювати пасажирське сполучення у три етапи. Однак про конкретні дати нічого поки що невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Транспорт і дитячі садки: що планують відкрити і дозволити з 22 травня

Метро не буде?

Джерело в уряді підтвердило ВВС News Україна, що роботу громадського транспорту почнуть відновлювати вже з 22 травня. Приміське сполучення — через два тижні.

А от з міжобласним сполученням, зокрема і залізничним, чіткої дати ще не визначили. Найімовірніше доведеться почекати ще два місяці.

Також співрозмовник переконує, що 25 травня метро у Києві не відкриють.

"Можливо, у кінці травня - на початку червня", - додає джерело в уряді.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: