Усик знесе свій будинок, у якому в 2022 році жили російські окупанти
Журналіст
Ганна Ткач
14.03.2025 - 22:30
2471 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Чемпіон світу з боксу Олександр Усик вирішив знести свій будинок у Ворзелі, в якому раніше жили росіяни. Він заявив, що будинок знаходиться у поганому стані і його планує зносити. Крім того, Усик висловився щодо своїх політичних амбіцій, зазначивши, що не бачить себе українським політиком, але готовий стати міністром спорту. Також, промоутер боксера Олександр Красюк розповів про переговори щодо організації бою з британцем Даніелем Дюбуа.
За оцінками експертів, Усик за минулий рік заробив $122 млн, що дозволило йому зайняти сьому позицію у рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменів за підсумками 2024 року.
Читайте також
Зеленська та Баффетт відвідали оновлений спортпростір у Києві
сьогодні, 06:36
48 переглянули
НБУ оприлюднив курс валют на 24 червня: долар та євро подешевшали
сьогодні, 00:28
76 переглянули
Спортивний медик розповів, як безпечно тренуватися в спеку
вчора, 21:20
81 переглянули
Трамп вручатиме кубок чемпіона світу з футболу 2026
вчора, 20:20
83 переглянули
Олена Зеленська та Говард Баффетт заклали капсулу часу з дітьми
вчора, 15:32
92 переглянули

