Увечері без світла: Укренерго попереджає про графіки відключень 25 травня

Увечері без світла: Укренерго попереджає про графіки відключень 25 травня

Графіки погодинних відключень струму

Завтра, 25 травня, у години максимального вечірнього споживання, з 20:00 до 22:00, в Україні будуть діяти графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів. Про це повідомляє Укренерго 24 травня.

Важливо зазначити, що енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які забезпечують життєзабезпечення населення, не буде обмеженим.

Відключення будуть застосовуватись тільки у випадку перевищення лімітів обсягів споживання, які щовечора оприлюднює Диспетчерський центр "Укренерго" для кожного обленерго.

Щоб дізнатись інформацію про плановані відключення у вашому регіоні, ви можете переглянути кабінет споживача, офіційні сайти обленерго та їхні сторінки у соцмережах.

Головна причина застосування обмежень є результатом ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Внаслідок цього, великі теплові та гідроелектростанції не можуть забезпечити той самий рівень виробництва електроенергії, що раніше.

Також, зокрема, Міненерго вже нагадало про підвищення тарифів на світло у найближчий час. Було наголошено на важливому нюансі.

У результаті відключень світла, також активізувались шахраї, які звертаються до українців з підозрою маніпуляціями.

Читайте також: