В ДТЕК лякають гіршою зимою
Журналіст
Пащенко Ірина
26.01.2024 - 09:00
1378 переглянули
За словам керівництва ДТЕК, ця зима буде навіть складніша, ніж попередня.
Готуємося не тільки ми, а й наші вороги. Думаю, удари (по об'єктах енергетики) будуть інтенсивнішими. Крім того, через попередні обстріли в нас менші резерви потужності.
При цьому варто розуміти, що ситуація з протиповітряною обороною стає кращою кожного місяця, тобто Україна активно готується до будь-якого сценарію. Але навіть в найкращому випадку потужності може не вистачати.
Керівництво ДТЕК також наголосило, що фахівці набрались цінного досвіду, якого не було минулого року. Тепер вони готові навіть до затяжного блекауту.
Читайте також
Українцям назвали оптимальну температуру бойлера для економії світла
вчора, 21:52
72 переглянули
Вчені виявили на Титані та Плутоні невідому речовину, що поглинає світло
вчора, 16:00
95 переглянули
Потужний торнадо в Росії зніс дахи та залишив без світла тисячі людей
вчора, 15:04
142 переглянули
ДТЕК повернув світло для 400 тисяч родин у 530 населених пунктах
вчора, 13:48
90 переглянули
Кияни на лівому березі залишилися без світла через аварію
22.06.2026 - 23:44
153 переглянули

