У Хорватії звільнили міністра оборони через аварію
Журналіст
Пащенко Ірина
08.01.2024 - 09:00
1099 переглянули
В Хорватії сталася досить незвична ситуація. Там звільнили міністра оборони Маріо Баножича. Виною всьому аварія, яку він спричинив.
Аварія сталась напередодні та міністр обганяв вантажівку та врізався в автобус. В результаті водій мікроавтобуса загинув. Сам міністр був госпіталізований з травмами.
Одразу після цього міністра відсторонили та його обовʼязки виконує держсекретар Здравко Якоп.
Читайте також
Генерал Петреус пояснив, як Україна змінила війну дронами
сьогодні, 01:13
14 переглянули
Арестович визнав помилковість своїх прогнозів щодо війни
сьогодні, 00:28
31 переглянули
Мелоні звинуватила Рютте в брехні про роль Італії в ударах по Ірану
сьогодні, 00:20
40 переглянули
США вперше відмовились від нейтралітету та стали на бік України
сьогодні, 00:16
43 переглянули
Франція та Італія заблокували 21-й пакет санкцій ЄС проти Росії
вчора, 23:24
41 переглянули
Суддя зобов’язав Ілона Маска дати свідчення у справі про шахрайство з лотереєю
вчора, 22:52
51 переглянули

