У морг Мелітополя на роботу завезли фахівців з Маріуполя
Журналіст
Пащенко Ірина
26.07.2022 - 19:51
24518 переглянули
У Мелітополі більше тижня не працював морг. Окупаційна адміністрація міста «вирішила» цю проблему буквально днями.
Оскільки судмедекспертів загарбники не знайшли, їх завезли зі спаленого Маріуполя.
У терміновому порядку поспіхом створена бригада фахівців була відправлена до роботи в лабораторії моргу Мелітополя.
У пологовому будинку Мелітополя також працює приїжджий лікар із Маріуполя. А зрадники з військово-цивільної адміністрації навіть залякують місцеве населення тим, що якщо вони не підуть на співпрацю і не вийдуть на робочі місця, їх легко замінять фахівцями з Маріуполя.
Деяких фахівців вже розселили в «віджаті» квартири мешканців Мелітополя, які залишили місто на період російської окупації.
Читайте також
Удари дронів обвалили виробництво бензину в РФ на 15%
сьогодні, 17:09
8 переглянули
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів з трьома сотнями
сьогодні, 16:32
27 переглянули
103-річний ветеран із Одещини щодня п’є домашнє вино та донатить на ЗСУ
сьогодні, 16:28
31 переглянули
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
37 переглянули
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
32 переглянули

