Вчені знашли спосіб відновити імунітет після COVID-19: дослідження
Журналіст
Ганна Ткач
02.10.2025 - 09:00
1746 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Що робити після перенесеного Covid-19? Фізичні тренування можуть бути одним з відповідей, стверджують вчені з університету Лафборо. Регулярні вправи не лише допомагають відновити імунну систему, але й покращують самопочуття пацієнтів. Вживайте спорт у щоденну раціон дії і бережіть своє здоров'я!
На думку авторів, тренування посилюють кровообіг, що прискорює циркуляцію імунних клітин, а також знижують рівень хронічного запалення. Ці механізми можуть підвищити стійкість до повторних інфекцій та поліпшити самопочуття пацієнтів.
Вчені також досліджують можливість застосування такого підходу до пацієнтів, які перехворіли Covid-19 у легшій формі. І навіть ті, хто може бути характеризований як "світлий" випадок Covid-19, може мати довгострокові наслідки та потребу у відновчих заходах. Тому не забувайте про фізичні вправи та здоровий спосіб життя!
Читайте також
Українська тенісистка Костюк провела тренування з легендарною Сереною Вільямс
сьогодні, 18:20
8 переглянули
Даша Квіткова назвала три залізні правила краси без дорогих кремів
сьогодні, 09:44
57 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
сьогодні, 08:40
67 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
сьогодні, 05:32
64 переглянули

