Вибух посилки на Укрпошті у Києві: постраждали п'ятеро працівників
Журналіст
Ганна Ткач
30.10.2025 - 19:00
946 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Києві в поштовому відділенні стався вибух, який призвів до травмування п'ятеро працівників. Зараз їм надають медичну допомогу, на місці події працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки та медичний персонал.
Мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що вибух стався в одному з відділень "Укрпошти" та підтвердив про госпіталізацію поранених працівників. Про стан постраждалих наразі немає інформації.
Поліція розслідує цей інцидент, щоб з'ясувати причини вибуху та знайти винних у цій ситуації. Усі подробиці цього події поки що уточнюються.
Читайте також
Хлопчик застряг ногою в річці під Києвом: рятувальники ДСНС звільнили дитину
сьогодні, 08:08
20 переглянули
СБУ та ДБР викрили Сівковича у привласненні лікарні на 300 млн гривень
сьогодні, 06:33
43 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
55 переглянули

