Вибух посилки на Укрпошті у Києві: постраждали п'ятеро працівників
Журналіст
Ганна Ткач
30.10.2025 - 19:00
943 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Києві в поштовому відділенні стався вибух, який призвів до травмування п'ятеро працівників. Зараз їм надають медичну допомогу, на місці події працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки та медичний персонал.
Мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що вибух стався в одному з відділень "Укрпошти" та підтвердив про госпіталізацію поранених працівників. Про стан постраждалих наразі немає інформації.
Поліція розслідує цей інцидент, щоб з'ясувати причини вибуху та знайти винних у цій ситуації. Усі подробиці цього події поки що уточнюються.
Читайте також
Лавров матюкнувся та переплутав ЛНР з Лаосом на Генасамблеї ООН
сьогодні, 03:12
55 переглянули
У Києві прокатний велосипед опинився на даху зупинки
сьогодні, 01:32
55 переглянули
Гондурас купує в України дрони для контролю кордонів
вчора, 22:56
75 переглянули
У Києві через ярмарок змінили маршрути автобусів №46 та №112
вчора, 22:52
66 переглянули
У Броварах масово палять сміттєві контейнери: поліція шукає підпалювачів
вчора, 22:04
61 переглянули

