Росія створить дефіцит енергії на Лівобережжі: яка нова стратегія ворога
Журналіст
Ганна Ткач
11.10.2025 - 20:10
567 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Україна залишається під високим ризиком з боку Росії, яка посилює удари по українській енергетичній системі. Знищуючи генеруючі потужності на лівому березі Дніпра, Росія створює тотальний дефіцит електроенергії в регіоні. Експерти попереджають, що така стратегія може призвести до серйозних проблем з електропостачанням для великих міст, таких як Харків та Запоріжжя.
Вивчаючи географічну асиметрію української енергосистеми, Росія використовує це для максимального завдання шкоди, перериваючи зв'язки між енергетичними регіонами країни. Експерти наголошують, що це не лише загроза для енергетичної безпеки України, а й для життя і здоров'я громадян.
Читайте також
Генштаб оновив втрати РФ: понад 1 399 000 окупантів та рекордні суми знищеної техніки
сьогодні, 21:32
6 переглянули
Удар по заводу ракет "Іскандер" у Волгограді та новини ночі
сьогодні, 21:06
24 переглянули
Магнітні бурі 27-28 червня: прогноз та рекомендації
сьогодні, 20:40
33 переглянули
Удар по заводу "Іскандерів" у Волгограді: ракети "Фламінго" влучили в ціх №2
сьогодні, 20:24
28 переглянули
Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до двох
сьогодні, 20:16
50 переглянули
Ціни на тури до Туреччини та Болгарії впали влітку
сьогодні, 20:08
43 переглянули

