Військовослужбовиця з Полтавщини незаконно виїжджала за кордон: ДБР повідомило про підозру
Журналіст
Ганна Ткач
27.08.2025 - 11:00
717 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Протягом 2022-2024 років жінка вісім разів залишала місце служби і відвідувала курорти у Чорногорії та Польщі, одночасно отримуючи грошове забезпечення від військових. Це спричинило безпідставні виплати з державного бюджету понад 190 тис. гривень. Жінку звинувачують у ухиленні від служби та шахрайстві, що може призвести до до десяти років ув'язнення.
Працівники Державного бюро розслідувань спільно з військовою контррозвідкою СБУ оголосили про підозру старшому сержанту однієї з військових частин Полтавщини. За даними ДБР, вона незаконно виїжджала за кордон на відпочинок замість проходження служби.
За даними Державного бюро розслідувань, старший сержант військових частин Полтавщини підозрюється в ухиленні від служби та шахрайстві, витрачаючи час на відпочинок за кордоном. Ця ситуація може призвести до серйозних наслідків, включаючи ув'язнення на десять років.
Читайте також
Україна вшановує держслужбовців в умовах війни
сьогодні, 13:00
69 переглянули
23 червня в Україні відзначають День державної служби
вчора, 16:13
110 переглянули
У ДНДЕКЦ МВС відзначили 26-ту річницю Експертної служби
вчора, 02:44
103 переглянули
Заступник міністра оборони підписав новий контракт на 24 місяці
18.06.2026 - 21:24
156 переглянули
НБУ завершує оновлення всіх банкнот випуском нової сотні
18.06.2026 - 03:36
237 переглянули
Міноборони готує реформу доплат та термінів служби
17.06.2026 - 09:08
127 переглянули

