Ворог наніс удар по Одесі: пошкоджена тепломагістраль
Журналіст
Ганна Ткач
20.02.2025 - 06:15
794 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Російські війська знову здійснили напад на інфраструктуру та житлові будинки в Одесі.
Про це повідомив мер міста Геннадій Труханов.
"Пошкоджено тепломагістраль, у частини абонентів відключено опалення. Після закінчення роботи оперативних служб наші фахівці зможуть приступити до відновлення теплової системи. А комунунальні служби - до ліквідації наслідків атаки", - зазначив він.
За словами мера, з 8 години ранку будуть приймати документи на відновлення вікон і дверей. Приватним секторам також будуть надавати допомогу з відновлення даху.
На місці події працює оперативний штаб та районна адміністрація.
Читайте також
В Одесі ціни на готелі сягнули 126 тисяч гривень за тиждень
сьогодні, 18:08
52 переглянули
Україна підписала енергетичні угоди на мільярд євро
сьогодні, 17:44
48 переглянули
Уражено 38 цілей у Криму: СБС розкрили деталі нічної операції
сьогодні, 16:04
55 переглянули
Україна та Швейцарія домовились про відновлення Києво-Печерської лаври
сьогодні, 15:57
56 переглянули

