За добу на Донеччині загинули двоє цивільних: РФ обстріляла 11 населених пунктів
Журналіст
Ганна Ткач
03.12.2025 - 12:00
382 переглянули
Як повідомляє МВС: На жаль, за останній час ситуація на Донеччині залишається напруженою. Унаслідок низки ворожих обстрілів двоє мирних жителів втратили свої життя, ще п'ятеро потрапили під обстріл та отримали поранення. Велика кількість цивільних об'єктів також отримали руйнування внаслідок цих нападів, що є серйозною загрозою в життю та безпеці мешканців.
Події засвідчують, що конфлікт в регіоні триває, і мирне населення продовжує страждати від воєнних дій. Сподіваємося на скоріше припинення ворожих вторгнень та настання миру в усій країні.
Читайте також
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про 26% ВВП на оборону у 2027 році
сьогодні, 14:08
46 переглянули
Качинський повертає Україні орден Ярослава Мудрого
сьогодні, 11:20
57 переглянули

