Як обрати фотопапір для ступеневого принтеру

Багато з нас друкують повідомлення з електронної пошти, шкільні реферати, супровідні листи, накладні і рахунки кожен день. Друк  - одна зі старих реліквій світу, що з'явилася раніше, ніж відбувся перехід на цифрові технології.

Ми не будемо розглядати процес вирубки дерев. Нас цікавить, як якість паперу впливає на результат роботи принтера. Ви, ймовірно, витратили багато часу на пошук відповідного принтера, але чи замислювалися Ви про те, що від вибору паперу також багато залежить.

Текстура і склад паперу грають велику роль в якості друку. Коли звичайний офісний папір використовується в лазерних (або світлодіодних) апаратах, вона не промокає. Однак, склад дешевого офісного паперу недостатній для того, щоб добре працювати в струменевих принтерах, оскільки чорнило накопичуються навколо точки контакту і вбирається волокнами паперу. У результаті ми отримуємо аркуш паперу, на якому чорнило просочуються уздовж волокон, створюючи ділянки, на зразок мініатюрних павутинок.

Папір https://p.ua/inkjet-photo-paper_fotobumaga-photo-paper/?coverage=:Глянцевая для струменевого друку має свої особливості, так як він виготовляється з використанням високотехнологічних хімічних процесів. Метою цих процесів є виробництво паперу з правильним ступенем здатності вбирати чорнило, щоб вони не розтікалися. Тому папір для струменевих принтерів повинна бути щільніше, яскравіше і більш гладкою, ніж папір для лазерних машин.

Головне розуміти, що існують три основні чинники якості паперу: ступінь поглинання чорнила, яскравість і щільність. У фотографів часто є свої переваги у виборі фотопаперу.

Хочемо акцентувати Вашу увагу на одному із чинників якості паперу такому, як  вбирання чорнила папером. Виробництво паперу включає в себе формування волокнистої основи, після чого відбувається пресування паперу до плоского стану. Папір високої якості для струменевих принтерів повинен забезпечувати баланс між ступенем поглинання чорнила і їх акуратним нанесенням на поверхню. Найбільш простим способом вирішити цю проблему можна за рахунок виробництва паперу з дрібними волокнами. У міру зменшення розміру волокон буде створюватися шорсткість на поверхні паперу.

Таким чином,  вибір якісного паперу для струменевих принтерів забезпечить яскраве зображення, якісний друк, насичені кольори та чіткість відображення на папері.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

14