Як обрати хостел?

Подорожі, як відомо, збагачують людей емоціями на довгий час. Але не кожна людина може дозволити собі відпочинок у фешенебельних готелях, або за браком коштів, або задля економії. У Європі давно ввійшли в моду недорогий вид проживання -, проживання у хостелі.  Їх можна порівняти із малосімейними українськими гуртожитками, де є спільна кухня, санвузол, мінімальна кількість меблів, кімната для відпочинку та номер у якому можуть проживати двоє та більше осіб.

Але навіть відаючи перевагу такому відпочинку гість повинен відчувати себе комфортно, тому перед вибором хостелу  https://wowhostel.com.ua зверніть увагу на наступне.

  1. Зручності

Перед поселенням уточніть у адміністратора наявність гарячої води, періодичність прибирання, наявність чистої постільної білизни, а також стан кімнат та спільного санвузла і кухні. Коридори, кімнати відпочинку, кухня повинна бути чистою і просторою, кімнати мають бути оснащені необхідними меблями(шафи, стільці, стійки з вішаками, сейф), оснащеного необхідною побутовою технікою,  щоб вона могла забезпечити комфортні умови для всіх постояльців.

  1. Сервіс

Окрім проживання деякі хостели надають додаткові послуги, в тому числі безкоштовні. Наприклад, видають пакетики чаю і розчинної кави, причому в необмеженій кількості. Також є можливість користуватися кухонним обладнанням, холодильником, пральною машиною, праскою, комп'ютером, принтером, телефоном, безкоштовним Wi-Fi.

  1. Місцезнаходження

Якщо ви вирішили помилуватися пам'ятками, враховуйте віддаленість хостела від центру міста. Так вам не треба буде витрачати багато часу на дорогу.

  1. Вік хостела

Вибирайте хостел «зі стажем». З одного боку, чим «молодший» хостел, тим більша ймовірність, що в ньому буде хороший ремонт, нове функціонуюче устаткування. Але в той же час тільки з досвідом приходить розуміння того, що дійсно потрібно гостям, як найкраще забезпечити роботу хостелу.

  1. Вентилятори та обігрівачі

Влітку при великому скупченні людей може бути досить душно. У холодну пору року - холодно. Вентилятор і обігрівач стануть вашим порятунком, створять сприятливу атмосферу в приміщенні і дозволять гарненько відпочити після насиченого подіями дня, тому зясовуйте при заселенні цю інформацію.

  1.  М і Ж або М + Ж?

У хостелах є як роздільні номера - жіночі і чоловічі - так і номери змішаного типу, то заздалегідь поторбуйтеся про вибір відповідного номеру, щоб при заселенні не виникло непорозумінь.

  1. Дотримання правил проживання

Багато постояльців приїжджають розважитися, і їх відпочинок не обмежується екскурсіями: опівнічні посиденьки, спів в караоке, дискотеки тощо. Все це стомлює (якщо ви, звичайно, не бажаєте приєднатися до галасливої компанії),тому вибирайте такий хостел, в якому заборонено після 23:00  шуміти і приводити сторонніх.

 

Отже, бажаємо вам приємних подорожей та гарного відпочинку за будь-яких обставин.

 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6713