Як вибрати власне житло у Києві?

Власна квартира  - власне життя. Думаємо з цією фразою погодяться більшість українців. Для кожної молодої сім’ї питання особистого помешкання, рано чи пізно, постає досить гостро. На допомогу приходять нові багатоповерхові житлові комплекти, такі як жк riverstone киев. Переваг таких нових мікрорайонів безліч.

Ця стаття - своєрідний контрольний список для всіх, хто планує купити нове житло - як первинне, так і вторинне. Купівля квартири - справа відповідальна, і в стані стресу можна пропустити який-небудь неочевидний (і навіть очевидний) момент. До основних пунктів, на які варто звернути особливу увагу, при купівлі квартири, можна віднести.

1. Фінансові можливості

Ситуація на ринку нерухомості зараз така, що житло дешевшає через надлишок пропозицій, забудовники жк riverstone киев цены і власники «вторинки» пропонують відчутні знижки, а ставки по іпотеці знижуються. Тобто купити житло в кредит стало простіше. Але покупка квартири в будь-якому випадку справа дорога, тому попередньо варто тверезо оцінити свої фінансові можливості.

2. Район

Отже, фінансові можливості дозволяють взяти квартиру. Отже, тепер можна визначатися з районом майбутнього проживання. Це варто зробити ще до того, як почнете дивитися конкретні квартири. Тут потрібно звернути увагу на наступні моменти: ціна, безпека району, наявність інфраструктури, відстань до центру міста, відстань до роботи, відстань до рідних, екологія. Важливість цих критеріїв залежить від ваших пріоритетів.

3. Інфраструктура

Яка інфраструктура повинна бути поруч з будинком? Оптимальний варіант - наявність в кроковій доступності (до 15 хвилин пішки або в межах однієї зупинки громадського транспорту): магазинів / торгово-розважальних центрів, аптек, банків, зупинок громадського транспорту / станцій метро, лікарні, дитячого садка, школи.

 4. Перспектива

Те, що зараз є в планах вашої новобудови, і те, що буде, - різні речі. Особливо якщо ви купуєте житло в новобудові. З одного боку, забудовник обіцяє в комплексі все - від садочка і школи до парку і спортивного комплексу. З іншого - далеко не факт, що це все буде до того моменту, як ваш будинок буде добудований. Але якщо дитина тільки в планах, з відкриттям дитячого садка цілком можна почекати кілька років.

5. Документація

І головне - уважно вивчайте всю документацію. Це відноситься і до документів забудовника на стадії вибору житла, і до договору при самій купівлі (або до договору купівлі-продажу, якщо це «вторинка»).

Отже, ідеальної квартири не існує. Купівля житла, особливо в умовах обмеженого бюджету - це завжди пошук балансу між пріоритетними речами і тими мінусами, з якими ви готові змиритися. У кожної людини - свої пріоритети. Комусь потрібно максимально просторе житло, комусь - крокова доступність роботи, а комусь наявність зелених зон, де можна гуляти з дітьми.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

4