Якого виробника сучасного фортепіано краще обрати?

Ми могли б довго розмірковувати на тему, що краще, натуральніше, зручніше, адже моделей електронних піаніно дуже багато, і з першого погляду розбігаються очі.

Перш за все, потрібно зрозуміти, для яких цілей буде використовуватися цифрове піаніно https://tos.in.ua/klavishni-instrumenti/tsifrovi-pianino, хто ним користуватиметься, скільки коштів готові витратити на його придбання.

Отже, на сьогоднішній день на ринку представлена ​​величезна кількість інструментів. Наприклад, фірма Casio зайняла лідируючі позиції в сегменті недорогих цифрових піаніно, які користуються великим попитом для навчання дітей в музичній школі. Серія Celviano - для любителів класичного дизайну, серія Privia - для тих, хто вибирає компактність і сучасний дизайн. Серія CDP- інструменти, прості по звуку, але цілком непогані для своєї ціни. Цей бренд купують люди з обмеженим бюджетом, або ті хто не впевнені в своєму виборі наполегливо займатися музикою.

Фірма Yamaha виробляє весь спектр інструментів. Серія Yamaha P - відмінний вибір для гастролюючих музикантів або для кімнати, де простір обмежений; бюджетна серія Yamaha Arius YDP - перша сходинка для освоєння молодими музикантами азів музики, що має чудове звучання від Yamaha і в той же час мінімальний набір функцій; Yamaha Clavinova - серія перших цифрових піаніно, що вирізняються своїм розміром та приголомшливим звуком, відмінною «молоточковою» механікою і стильним дизайном; серія Yamaha CVP - крім переваг CLP серії, має воістину «студійний» функціонал.

 

Лідерами з механіки клавіатури, поряд з іншим відомим виробником, вважаються Roland. Ця компанія розробила технологію Super Natural Piano (природне фортепіано), яку застосовують на  нові моделі. Звук у Roland завжди буде на висоті, навіть на найпростішій моделі RP-301.  Якщо потрібна компактність, то серії F і DP – найкраще рішення. Класичне піаніно представлене у серії HP - чутлива клавіатура, безліч красивих тембрів. Флагманським інструментом у Roland є LX-15 - все краще, що є в серії HP в поєднанні з гарним дизайном. Для транспортування вдалим рішенням будуть інструменти серії FP.

Маловідомою, але не менш гідною у виробництві електронних піаніно є фірма Kawai . Майстри Kawai створюють прекрасні інструменти, причому, тільки клавішні (акустичні та цифрові роялі, піаніно). По звуку інструменти яскраві і красиві. Це поєднання традицій та нових технологій. Більшість топових інструментів мають не тільки багатий набір шикарних тембрів, а й необхідну комутацію, яка стане в нагоді сучасному музикантові, композиторові, любителю, що навчається. Компактними є серії ES, CL, KDP. Серія CN - це потужні домашні інструменти, CS - класика в полірованому чорному кольорі. Серія CA - це концертна серія.

Таким чином, обираючи електронне піаніно необхідно остаточно визначитися з призначенням інструменту, із фінансовою можливістю. В залежності від цього обрати необхідну серію вищезазначених фірм. Грайте із задоволенням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!