З 1 серпня гроші списуватимуть по-новому: торкнеться всіх власників карток
Журналіст
Ганна Ткач
09.07.2025 - 08:15
664 переглянули
З 1 серпня 2025 року в Україні запрацює система відкритого банкінгу, що суттєво полегшить здійснення платежів для українців. Нова технологія дозволить використовувати одну картку для автоматичного списання коштів з різних рахунків. Якщо на картці не вистачить коштів, система автоматично доповнить їх з інших рахунків. Це уникне необхідності перераховувати кошти між різними картками або рахунками. Впровадження відкритого банкінгу спростить фінансові операції та зробить користування мобільним банкінгом зручнішим. Система автоматично розподілить кошти, забезпечуючи безперебійність платежів, навіть коли на рахунку недостасть грошей. Це важливий крок в розвитку фінансової системи України.
Читайте також
НБУ оштрафував Укрпошту на 2,5 мільйона та визнав Смілянського непридатним
сьогодні, 11:52
62 переглянули

