З 16 січня в Україні запрацюють графіки погодинних відключень: що відомо
Графіки погодинних відключень електроенергії в Україні
Як повідомляє ХВИЛЯ: З 16 січня в Україні запроваджуються графіки погодинних відключень електроенергії. Це рішення стало наслідком російських ракетно-дронових атак на енергооб'єкти, які суттєво вплинули на стабільність енергетичної системи країни. Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив про створення спеціального штабу для ліквідації наслідків обстрілів енергетичних об'єктів у Києві. Штаб було утворено за дорученням Президента України Володимира Зеленського.
Діяльність спеціального штабу
Засідання штабу проходитимуть регулярно, а його діяльність триватиме цілодобово. На першому засіданні були заслухані доповіді від представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства внутрішніх справ, а також представників місцевого самоврядування Києва та Київської області. Денис Шмигаль підкреслив важливість оперативного реагування на поточні виклики, щоб стабілізувати ситуацію з енерго- та теплопостачанням.
Серед основних кроків, які плануються для швидкого ремонту енергооб'єктів, виділяються:
- формування запасів обладнання;
- залучення міжнародної допомоги;
- посилення захисту енергетичної інфраструктури.
Ці заходи спрямовані на покращення ситуації з енергопостачанням в Україні, враховуючи виклики, що виникають унаслідок військових дій.
Запровадження графіків погодинних відключень електроенергії є відповіддю на критичну ситуацію в енергетичному секторі України, викликану військовими агресіями. Створення спеціального штабу демонструє зусилля українського уряду у вирішенні проблеми та готовність координувати дії різних відомств для покращення енергетичної стабільності. Міжнародна допомога та посилення охорони енергетичної інфраструктури можуть стати ключовими факторами у забезпеченні енергії для населення та бізнесу в умовах війни.
Читайте також

