За минулий тиждень в Києві від коронавірусу померло 20 пацієнтів
Журналіст
Пащенко Ірина
03.11.2022 - 12:19
2155 переглянули
Не дивлячись на війну, коронавірус продовжує ширитися по Україні. Восени зросла загальна кількість інфікованих, та тільки минулого тижня в столиці країни померло 20 осіб.
Всього в Києві було виявлено 725 нових випадків інфікування, і майже вдвічі більше одужало при своєчасній допомозі лікарів. Найбільше хворіли чоловікі та діти.
З похолоданнями та нестабільністю опалення очікується зростання кількості вірусних та інфекційних хвороб, в тому числі й коронавірусу.
Читайте також
Скандал у полку “Скеля”: депутат пояснив, чи звільнять Сирського
сьогодні, 06:28
57 переглянули
Хірургу київської лікарні оголосили підозру через смерть військового
вчора, 16:28
110 переглянули
Смертельне зіткнення вантажівок у Києві: двоє загиблих
вчора, 11:56
84 переглянули
Помер ексміністр оборони Росії Сергій Іванов
вчора, 08:48
95 переглянули
Спека в Іспанії побила рекорд 1950 року та забрала 212 життів
вчора, 07:48
101 переглянули

