Евакуація в Запорізькій області: рятувальники вивезли ще 4 мешканців
Журналіст
Ганна Ткач
19.11.2025 - 17:43
380 переглянули
Як повідомляє ДСНС: У Запорізькій області триває евакуація мешканців прифронтових громад. Рятувальники вже допомогли ще 4 людям покинути небезпечні зони. Один із евакуйованих підкреслив, що головне - це життя, а дім завжди можна буде відновити. Люди з різних населених пунктів області, але об'єднані страхом, змушені були залишити свої рідні домівки і переселитися до безпечних місць.
Рятувальники продовжують свою роботу, допомагаючи мешканцям евакуюватися. Всі закликають дотримуватися заходів безпеки та піклуватися про власне життя, адже безпека завжди на першому місці.
Читайте також
Спецслужби попередили про нові моделі ШІ, які посилять кіберзагрози
сьогодні, 14:36
21 переглянули
Смертельний пташиний грип H5N1 вперше дістався Австралії
сьогодні, 14:33
20 переглянули
Ольга Фреймут зізналася, що життя в еміграції її виснажує
сьогодні, 14:16
35 переглянули
NVIDIA запускає платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 13:16
47 переглянули
Уряд спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони
сьогодні, 12:20
52 переглянули
NVIDIA запустила платформу безпеки Halos для автономних роботів
сьогодні, 11:16
56 переглянули

