Зеленський повідомив про 9 етап обміну полоненими: додому повернулися ще сотні українців
Журналіст
Ганна Ткач
24.07.2025 - 00:15
500 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Президент Володимир Зеленський повідомив про успішне завершення дев'ятого етапу обміну полоненими, який було домовлено під час переговорів у Стамбулі. За його словами, загалом було повернуто понад 1000 українців.
"Сьогодні відбувся вже дев'ятий етап обміну, про який домовлено в Стамбулі. Додому повертаються важкохворі й тяжкопоранені захисники", – написав президент у соцмережах.
Зеленський наголосив на важливості цих обмінів для українських сімей, а також зазначив, що всі звільнені отримають необхідну підтримку та медичну допомогу. Відзначається, що воїни, що повертались сьогодні, протягом трьох років перебували в полоні, захищаючи Україну на фронті.
Укладачі домовленостей планують проведення саміту лідерів країн до кінця серпня за участю президентів Туреччини та США з метою подальшого вирішення питань обміну полоненими.
Читайте також
Плей-оф футбольного турніру стартує 28 червня з рекордним призовим фондом
вчора, 23:24
41 переглянули
Зеленського позбавили Ордена Білого Орла: Україна повертає польські нагороди
вчора, 23:20
38 переглянули
Рівненщина привезла 17 проєктів на URC 2026 у Ґданську
вчора, 22:56
50 переглянули
30 років Конституції: українців закликали берегти незалежність
вчора, 22:16
58 переглянули
Сибіга заявив про смерть «духу Анкориджа» і закликав РФ до перемовин
вчора, 22:04
51 переглянули

