Зеленський прибув до Кишинева на 35-ту річницю незалежності Молдови
Візит президента Зеленського до Молдови
Як повідомляє Рубрика — Політика: Президент України Володимир Зеленський прибув до столиці Молдови - Кишинева на святкування 35-ї річниці Дня незалежності країни. Запрошення Зеленському надіслала президентка Молдови Мая Санду. Про прибуття Зеленського журналістам повідомив прессекретар Сергій Никифоров.
У рамках візиту запланована двостороння зустріч між Зеленським та Санду, а також тристороння зустріч за участю президента Румунії Нікушора Дана. Ввечері 27 серпня Зеленський і Санду мають зробити спільні заяви для медіа. О 21:10 за місцевим часом Зеленський, Санду та Дан візьмуть участь в урочистостях, присвячених Дню незалежності Молдови.
Військовий парад та співпраця між країнами
У Кишиневі відбувся військовий парад з нагоди свята, в якому взяли участь понад дві тисячі військовослужбовців, серед яких були й українські військові. Цей візит підкреслює важливість співпраці між Україною та Молдовою, а також підтримку обох країн у їхніх прагненнях до незалежності та стабільності в регіоні.
Візит президента Зеленського до Молдови демонструє зміцнення міждержавних зв’язків та спільну позицію щодо безпеки в регіоні. У контексті тривалої напруги в Східній Європі співпраця між Україною, Молдовою та Румунією стає дедалі більш актуальною, оскільки ці країни прагнуть підтримувати стабільність і незалежність перед різними викликами. Цей захід також підкреслює важливість міжнародної підтримки в процесах, що стосуються національного суверенітету та територіальної цілісності.
Читайте також

