Жінкам корисно регулярно робити манікюр
Журналіст
Пащенко Ірина
05.01.2024 - 21:00
1680 переглянули
Виявилось, що жінкам надзвичайно корисно ходили на манікюр. Так вони стають більш спокійними. Похід на манікюр впливає на жіночу психіку, саме тому таке заняття краще робити регулярно.
В ході експерименту було виявлено, що догляд за собою (манікюр чи макіяж) позитивно впливає на більшість жінок. При цьому чоловіків догляд за нігтями ніяк не заспокоює.
Після експерименту та опитування стало відомо, що жінки відмічають чудовий настрій одразу після відвідин салону.
Читайте також
Плавання виявилося кориснішим за біг для здоров'я серця
вчора, 18:37
81 переглянули
Місячний календар стрижок на липень 2026: названо найкращі дні
вчора, 18:09
77 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
вчора, 01:44
99 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
26.06.2026 - 08:40
89 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
26.06.2026 - 05:32
90 переглянули

