Жителі Маріуполя відмовляються працювати на окупантів навіть за 45 000 рублів
Журналіст
Пащенко Ірина
22.07.2022 - 17:53
8250 переглянули
У спаленому російськими військами українському місті Маріуполі місцеве населення відмовляється працювати на забудовах, дбайливо розпочатих окупантами.
За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, громадянське населення змушують працювати з 8 до 20-00 у нелюдських умовах. Без води та під палючим сонцем.
Тихий саботаж не рятує навіть висока анонсована зарплата у 45 000 рублів. На ММК ім. Ілліча робітники влаштували свій бунт, відмовившись вручну розміновувати територію заводу.
Окупантам нічого більше не залишилося, як повернути саперів, оскільки роботи з розчищення майже зупинилися.
Читайте також
Понад половину справ НАЗК суди закривають
сьогодні, 14:56
15 переглянули
Зеленський привітав «Альфу» з 32-річчям і вручив нагороди 37 бійцям
сьогодні, 14:52
21 переглянули
Італія закликала Європу повністю відмовитися від російських газу та нафти
сьогодні, 14:48
27 переглянули
Ольга Фреймут зізналася, що життя в еміграції її виснажує
сьогодні, 14:16
41 переглянули
Україна та Польща готують меморандум про спільного ворога Росію
сьогодні, 14:12
37 переглянули

