Російські війська прорвалися в Грабовське на Сумщині: тривають бої за село
Журналіст
Ганна Ткач
23.12.2025 - 18:00
404 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Відомо, що росіяни прорвалися у село Грабовське на Сумщині, увійшло близько 100 окупантів. Зараз вони закріпилися на південній частині села і тривають бої з українськими силами. Також вивезли 52 людини з українського села до Росії. Відомий спосіб захисту цих територій - створення зони контролю вже на території РФ, углиб на кілька кілометрів.
Зазначено, що створення зони контролю на території РФ є необхідним для захисту українських територій прилягають до кордону з Росією. Цей крок може допомогти уникнути вторгнення та захистити мирне населення від можливих загроз.
Читайте також
Донька Тоні Матвієнко виїхала до Німеччини через обстріли
сьогодні, 19:40
21 переглянули
Тейлор Свіфт святкує дівич-вечір, а Блейк Лайвлі помітили в супермаркеті
сьогодні, 18:56
37 переглянули
Сенат США зобов’язав Трампа вивести війська з конфлікту з Іраном
сьогодні, 18:36
40 переглянули
У Петербурзі на станції метро зроблять підлогу з шевронами вермахту
сьогодні, 18:32
41 переглянули
Києву та областям загрожують ракети Кинджал через зліт МіГ-31К
сьогодні, 18:20
43 переглянули

