Хто отримає корону ціною в 3 млн доларів: детальніше про конкурс Міс Україна-2021

Хто отримає корону ціною в 3 млн доларів: детальніше про конкурс Міс Україна-2021

До національного конкурсу краси "Міс Україна" презентували найдорожчу корону, яку вручать переможниці 2021 року.

Ексклюзивна прикраса, вартістю приблизно у 3 млн доларів, виготовлена з білого золота та прикрашена дорогоцінним камінням: 27 сапфірами та 1250 діамантами. Робота створена ювеліром світового рівня Джейкобом Арабо.  ⠀

Конкурс "Міс Україна-2021" відбудеться у жовтні, а переможниця отримає грошовий приз у розмірі 500 тисяч гривень, а також представить Україну на міжнародному конкурсі "Міс Світу" в грудні в Пуерто-Ріко. ⠀ Цього року взяти учать у події можуть українки віком від 17 до 26 років. За умови, маючи ідеальну репутацію та натуральну зовнішність: без імплантів, наколотих губ, нарощеного волосся й татуювань.

В мережі українці по-різному реагують на своєрідний подарунок. Хтось підтримує ідею, вважаючи, що наші дівчата повинні мати краще. 

"Молодцы, красота должна быть во всем! Наши девчонки не хуже других будут! Не платок же повязывать на голову".

Інші пропонують довіритись природі і взяти звичайні віночки з квітів.

"Как помне, так лучше и натуральней венок из ромашек с красными ленточками". 

Але більшість не зрозуміла дорогоцінність дарунку. 

"Но я за правильное распределение денег, у нас достаточно дыр в Украине куда можно и нужно пустить эти деньги". "А можно 1 сапфир продать и сделать дорогу возле садика, а то дети спотыкаются". "Лучше б эти деньги больным детям отдали". "Ну в принципе все правильно. Нам же деньги некуда больше девать".

Читайте также: