На Закарпатті зі стріляниною затримали мігрантів

На Закарпатті зі стріляниною затримали мігрантів

Двох іноземців, які в Україну прибули нелегально та прямували до Словаччини, вдалося зупинити за 10 метрів до держкордону.

Прикордонники Чопського загону на Закарпатті затримали двох громадян Туреччини, які мають намір нелегально потрапити через кордон до Словаччини. Для цього довелося зробити запобіжний постріл, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

"З отриманням сигналу про спрацювання приладу з відділення прикордонної служби Оноківці вирушила група реагування. Бійці, які виявили сліди у напрямку кордону, одразу розпочали переслідування", - йдеться у повідомленні.

Військовослужбовці наздогнали двох невідомих, які на вимогу зупинитись не відреагували. Тоді прикордонники зробили попереджувальний постріл. Тільки після цього за десять метрів до кордону люди зупинилися.

Затриманими виявилися двоє громадян Туреччини, які прямували до Словаччини "у пошуках кращої долі". Виявилось, що в Україну іноземці прибули нелегально.

За спробу незаконно перетнути державний кордон (ст.204-1 КУпАП) та за непокору законним вимогам прикордонників (ст.185-10 КУпАП) іноземним громадянам доведеться відповідати згідно з українським законодавством.

Читайте также: