"Пушка! Випускаємо!"— Міша Крупін і Юрій Бардаш випустили іронічну пісню про міліціонерів-мільйонерів (відео)

Продюсерський проєкт Юрія Бардаша група "Коррупция" і соліст Міша Крупін зламують шаблони. Музиканти записали сміливий трек про міліціонерів-олігархів "Милиционер-миллионер".

Музику до треку написав Юрій Бондарєв, текст — Міша Крупін: до фінального варіанта дійшли через двадцять версій.

У пісні є й алегорія, іронія, неіснуючий персонаж, але без реальних подій усе одно не обійшлося.

"Я сам неодноразово стикався з нечесними міліціонерами, які вимагали хабарі. З появою нової поліції ці проблеми пішли в минуле, в усякому разі у мене більше не було таких ситуацій. Патрульні хлопці стали культурно поводитися. Міліція — це вже пострадянське минуле, враховуючи те, скільки у правоохоронних органах реальних мільйонерів. А у них теж є своя душа, життя, любов... Зрозуміло, що багато хто перейшов із міліції в поліцію, у багатьох залишилася минула ментальність, але у цілому радикальні зміни відбулися", — зазначає Михайло Крупін.

Така пісня створилася й тому, що будь-яка людина хоче бути мільйонером, мати можливість подорожувати та ні у чому собі не відмовляти.

Реакція полісменів на трек не змусила себе довго чекати. У Крупіна багато знайомих у поліції, які, почувши пісню, сміялися та писали в особисті повідомлення відгуки.

Почувши фінальний варіант, Юрій Бардаш сказав усього два слова:

"Пушка! Випускаємо!"

Відомо, що фронтмен групи Міша Крупін раніше писав для Тіматі, Титомира, Nikit'и, Лоліти, Quest Pistols Show. Його перу належить понад 600 пісень. Із майбутнім продюсером Юрієм Бардашем він познайомився ще у 2007 році.

Читайте также: