Скільки в середньому заробляє дизайнер інтер'єру на місяць

Дизайнер інтерʼєру не тільки може добре заробити, але й максимально реалізується у творчій професії. Тобто ця робота дає й дохід, й творчий простір для подальшого росту та розвитку. Проте відкритим залишається питання, скільки заробляє дизайнер інтер'єру. Творчість не має відбуватись за рахунок стабільного доходу.

скільки заробляє дизайнер інтер'єру

На те, скільки заробляє дизайнер інтер'єру, впливає чимало факторів. Наприклад, досвід роботи чи особливий погляд на досить звичні речі. Саме ці фактори дозволять добре заробляти та не мати конкурентів у своїй сфері. 

Чому варто обрати професію дизайнер інтер’єру? 

Для початку варто розуміти, що питання скільки в середньому заробляє дизайнер інтер'єру можна статути тільки після певного періоду. Тобто з самого початку він має здобути знання, а потім набратись безцінного досвіду. Тільки після цього дизайнер може ставити перед собою цілі та вибрати, скільки заробляє дизайнер будинків саме в цьому проєкті.

Скільки в середньому заробляє дизайнер інтер'єру на місяць

Проте саме ця професія має чимало плюсів, окрім потенційно високого заробітку. Для початку варто розуміти, що найбільше цінуються дизайнери, що мають своє бачення. Тобто, скільки заробляє дизайнер інтер'єру на місяць що має свій стиль та скільки заробляє початківець - величезна різниця. Ці доходи навіть не можна порівнювати. 

Які переваги у професії:

 1. Різноманітність, постійна зміна локацій. Загалом ця робота достатньо цікава.

 2. Можливість багато заробляти за один проєкт.

 3. Більш індивідуальний графік.

 4. Великий простір для творчості.

Загалом робота дизайнера інтерʼєру може бути захоплюючою, але вона не позбавлена стресу. Тому потрібно бути готовим до різних робочих ситуацій.

Скільки заробляє дизайнер інтерʼєру? 

скільки в середньому заробляє дизайнер інтер'єру

Наразі робота дизайнера інтерʼєру досить популярна та вважається престижною. Проте, є й інші фактори, що впливають на заробіток дизайнера:

 • робота на себе чи робота на компанію;

 • кількість проєктів;

 • скільки заробляє дизайнер квартир залежить від складності проєкту;

 • вартість проєкту також залежить від площі будинків чи квартир.

Серед дизайнерів є й свої окремі напрямки (наприклад, візуалізатор, 3д дизайнер і тд). Тобто питання, скільки заробляє інтер'єр дизайнер, має занадто багато факторів. Більш стабільний заробіток у тих спеціалістів, що працюють на компанію. Тому в середньому в цьому випадку є стабільний заробіток: але кожен новий дизайн може бути більш простим чи складним, але оплата буде однакова. 

скільки заробляє дизайнер будинків

Заробітна плата дизайнера інтер'єру також може сильно варіюватися залежно від декількох факторів, таких як рівень досвіду, розташування проєкту, розмір компанії чи самозайнятість, а також складність проєктів. Крім цього вагомим фактором є досвід та навички дизайнера:

 1. Початковий рівень. Такий дизайнер заробляє від 20 до 40 доларів за годину. Якщо мова йде про роботу у компанії, то заробіток може стабільно складати від 30 до 50 тисяч доларів на рік. 

 2. Середній рівень. Коли дизайнер вже має деякий досвід, його заробіток зростає до 40-75 доларів за годину. При стабільній роботі на компанію заробіток становить від 50 до 80 доларів на рік.

 3. Досвідчений рівень. Найбільше у сфері дизайну заробляє досвідчений працівник, який може похвалитись гарним портфоліо виконаних робіт. Загалом він заробляє від 75 до 150 доларів за годину, та від 80 до 150 тисяч доларів на рік.

Варто розуміти, що головним чинником, що впливає на зарплату дизайнера, є країна працевлаштування. Деякі дизайнери інтер'єру працюють на компанію, отримуючи фіксовану зарплату в доларах або комісію від вартості проєкту. Така практика найбільш розповсюджена в Європі та Америці. 

скільки заробляє дизайнер інтер'єру на місяць

В Україні дизайнери частіше можуть працювати самостійно, встановлюючи свої ціни за годину або проєкт. Тоді дохід також змінюється в залежності від ринкових умов чи від рівня популярності дизайнера. При визначенні своєї цінової політики дизайнер повинен враховувати свій досвід, навички, ринкові умови та інші фактори, що впливають на його унікальну ситуацію.