Арно Бернар

Бернар Арно - французький бізнесмен і президент групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy

Бернар Арно народився 5 березня 1949 року у французькому місті Рубе. Його батько, Жан Леон Арно, був випускником École Centrale Paris і власником будівельної компанії Ferret-Savinel. Після закінчення середньої школи Максенс Ван Дер Мерш у Рубе, Арно був прийнятий до Політехнічної школи, яку він закінчив із ступенем інженера в 1971 році.

"На березень 2021 року стан Бернара Арно оцінювався в $156,5 млрд."

У 1971 році Бернар Арно почав працювати в компанії свого батька Ferret-Savinel. В 1976 році він переконав свого батька ліквідувати будівничу підрозділ компанії та змінити спрямування компанії на нерухомість. У 1974 році Бернар Арно став директором з розвитку в компанії, а в 1977 році його призначили генеральним директором. У 1979 році він замінив свого батька на посаді президента компанії.

У 1984 році, за допомогою Антуана Бернхейма, старшого партнера Lazard Frères et Cie, Арно придбав компанію Financière Agache, компанію з виробництва предметів розкіші. Він став генеральним директором Financière Agache, а потім взяв під контроль Boussac, текстильну компанію, яка належала Крістіану Діору. У 1989 році Бернар Арно став власником 24% акцій LVMH. У 1993 році LVMH придбала компанію Celine. У 1996 році Арно придбав Loewe, а в 1997 році - Marc Jacobs і Sephora. З тих пір його компанії постійно розширюються і включають такі відомі бренди, як Dior, Givenchy, Kenzo і інші.

Сьогодні Бернар Арно володіє контрольним пакетом компанії LVMH, яка включає в себе такі відомі бренди, як Louis Vuitton, Dior, Givenchy, Kenzo, а також винні марки, такі як Dom Perignon, Moët & Chandon, Hennessy і багато інших. Він також відомий своєю сучасною художньою колекцією, яка охоплює роботи таких відомих художників, як Пікассо, Клейн, Мур і Уорхол.

У 2021 році Бернар Арно займає третє місце в списку найбагатших людей світу за версією Forbes зі станом у $156,5 млрд. Він також є командором ордена Почесного легіону. У своїй особистому житті Арно був двічі одружений і має п'ять дітей.