Осадча, Катя

Дата народження: 12.09.1983

Місце народження. Освіта. Народилась 12 вересня 1983 року в Києві. Крім занять у школі, Катя займалась музикою та танцями (танцювала у хореографічному ансамблі 'Соколи'). Заочно закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кар'єра моделі. У тринадцять років почала професійну кар'єру моделі, закінчила школу моделей агентства 'Багіра'. У 14 років, після закінчення дев'ятого класу, виїхала на три місяці на зйомки вТокіо. Пізніше були зйомки в Німеччині, Англії, Франції. Звітні іспити у школі Катя склала заочно через-за напружений зйомочний графік у Парижі. У 18 років Катя завершила модельну кар'єру і повернулась жити в Україну.

Кар'єра телеведучої. До роботи в телебаченні готувалась з ентузіазмом. За декілька місяців вивчила українську мову, відвідувала дикторські курси, вивчала контент різних каналів і шукала свій формат.

Перший досвід телевізійної журналістики з'явився після роботи позаштатним кореспондентом Першого національного каналу.

У 2005 році Катя пройшла кастинг і стала ведучою проекту 'Світські хроніки' на телеканалі Тоніс.

З березня 2007-го - ведуча програми 'Світське життя' на Першому національному.

З серпня 2008-го - ведуча програми 'Світське життя' на каналі 1+1.

У 2009 році брала участь у другому сезоні програми 'Танцюю для тебе' на каналі 1+1 з партнером Андрієм Крицем.

У 2012-му стала ведучою шоу 'Голос країни' на 1+1. У 2012 році на каналі стартувало талант-шоу 'Голос. Діти', в якому роль Каті як ведучої змінилась - вона допомагала дітям справитись з хвилюванням перед виходом на сцену.

З 11 жовтня 2015 була ведучою шоу Маленькі гіганти на 1+1.

31 жовтня 2017 Катя Осадча стала членом журі на реаліті-шоу 'Модель XL' каналу 1+1. Разом з дизайнером Андре Таном, хореографом Владом Ямою і латвійською моделлю Тетяною Мацкевич вибирали обличчя колекції 'A.Tan +' серед пишних дівчат.

Погляди і оцінки. Вже давно фірмовий 'атрибут' Каті Осадчої - модні і або надзвичайно витончені капелюшки. Хоча в звичайному, несвітському, житті ведуча від нетрадиційних головних уборів і високих підборів зовсім не захоплюється.

У 2007 році посіла 96-е місце в рейтингу '100 найвпливовіших жінок України', представленому журналом Фокус. За думкою авторів, впливовість телеведучої обумовлена високими рейтингами телепрограми 'Світське життя' та осведомленістю про закулісне життя впливових осіб.

У 2009 році капелюшок Каті Осадчої у вигляді ворони, що сидить на гілці, було відзначено британською газетою The Daily Telegraph як одну з найекстравагантніших на королівських конних перегонах 'Royal Ascot'.

Особисте життя. Катя Осадча у 2001 році вийшла заміж за бізнесмена та екс-народного депутата від Партії зелених Олега Поліщука. У вересні 2002 року народила від нього сина Іллю. У 2004 році розлучилась з чоловіком.

З 2017 року є дружиною телеведучого, актора Юрія Горбунова. 18 лютого 2017 року у пари народився син Іван. 19 серпня 2021 року у пари народився другий син.

12.09.2022 р.