Зустріч Зеленського та Моді: важливі питання
Президент України Володимир Зеленський під час розмови з Прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді поділився результатами переговорів у Вашингтоні. Зустріч з Президентом США та європейськими лідерами він назвав "продуктивною та важливою", оскільки було продемонстровано спільне бачення з щодо наближення реального миру.
Зеленський підкреслив, що Україна готова до зустрічі з керівником Росії, але отримала жодних сигналів для її проведення. Лідери також обговорили питання підготовки до саміту Шанхайської організації співробітництва й підкреслили важливість припинення вогню та установлення тиші для початку мирних переговорів.
"Українські міста щоденно зазнають атак, і безумовне припинення вогню - перший крок до миру", - підкреслив Зеленський.
Лідери також обговорили двосторонні відносини, підготовку до взаємних візитів та можливість організації особистої зустрічі найближчим часом. Зокрема, Зеленський подякував Індії за готовність сприяти пошуку рішень та донести сигнали до Росії й інших учасників саміту ШОС.
Під час телефонної розмови між Зеленським та Моді обговорювалися важливі питання співпраці та мирного врегулювання конфлікту на сході України. Обидва лідери висловили готовність до подальшого співробітництва, що є важливим кроком у напрямку миру та стабільності в регіоні.