UA RU EN

МакДональдс відновив роботу у Миколаєві через 4 роки

МакДональдс відновив роботу у Миколаєві. Фото: МикВесті

Після тривалої перерви, спричиненої війною, McDonald’s відновив роботу у Миколаєві. Ресторан не працював із лютого 2022 року і відкрився лише після вирішення проблем із водопостачанням у місті. Про це пише “NV”.

McDonald’s у Миколаєві: відновлення роботи після війни

У компанії пояснили, що запуск закладу планувався ще після відновлення роботи ресторанів в Одесі у 2023 році. Однак ситуація різко ускладнилася після підриву Каховської ГЕС, що призвело до проблем із водою.

Генеральна директорка McDonald’s в Україні, Чехії та Словаччині Юлія Бадрітдінова зазначила, що компанія чекала на стабільні результати перевірок якості води після будівництва нового водогону. Лише після цього ресторан зміг відновити роботу.

З відкриттям закладу у місті створено понад 100 нових робочих місць.

У перші два тижні ресторан працюватиме з обмеженим меню:

  • без сніданків

  • доставка стане доступною приблизно через два тижні.

Графік роботи:

  • зал — з 7:00 до 23:00

  • McDrive — з 5:00 до 23:30.

Робота ресторану McDonald’s під час війни: нові умови безпеки

Заклад обладнаний генератором для безперебійної роботи під час відключень електроенергії. Під час повітряної тривоги ресторан тимчасово припиняє обслуговування, а працівники та відвідувачі переходять до укриття.

Водночас співробітники отримують повну оплату навіть у періоди простою через тривоги.

Також у Миколаєві доступний сервіс Mobile Order:

  • замовлення оформлюється через застосунок

  • оплату можна здійснити онлайн

  • отримання — без черг у ресторані.

Відновлений заклад став 125-м рестораном мережі в Україні.

McDonald’s продовжує розширення навіть під час війни. За підсумками 2025 року компанія отримала 21,3 млрд грн виручки, що на 26,6% більше, ніж роком раніше. Чистий прибуток зріс на 21,3% і склав 1,567 млрд грн.

Нагадаємо, нідерландський підрозділ McDonald's спробував використати штучний інтелект для створення різдвяної реклами, але зазнав справжнього PR-фіаско. Реклама під назвою "Найжахливіша пора року", що була повністю згенерована нейромережами, була швидко видалена після потужної негативної реакції від глядачів.