Передача техніки на потреби ЗСУ
Голосіївська окружна прокуратура міста Києва за рішенням суду передала на потреби ЗСУ техніку, вилучену у шахрайських кол-центрах Києва. Ця ініціатива є частиною досудового розслідування кримінального провадження, що стосується шахрайства.
Обсяг передачі техніки
У рамках передачі було передано понад 130 моніторів, близько 100 системних блоків та іншої периферійної техніки. Техніка, яка включає моноблоки, системні блоки та монітори, була направлена до Управління 1 корпусу Національної гвардії України «Азов». Цей крок підкреслює важливість використання вилучених активів для підтримки обороноздатності країни.
Передача вилученої техніки на потреби ЗСУ є не тільки практичною, але й символічною дією, яка демонструє зусилля держави у боротьбі зі злочинністю та водночас підтримує оборонні потреби. Використання активів, що були здобуті незаконним шляхом, для зміцнення обороноздатності країни та підтримки військових формувань може бути важливим кроком у покращенні матеріально-технічного забезпечення ЗСУ в умовах нинішньої ситуації в Україні.