Анджеліна Джолі зустрілася з маленькими українцями у лікарні Італії
Експерт по HR і рекрутингу
Беленець Віталій
07.04.2022 - 12:42
2161 переглянули
Голлівудська акторка, письменниця, режисерка, громадська діячка Анджеліна Джолі відвідала хворих українських діточок-біженців у найстарішій римській лікарні «Bambino Gesu».
Джолі поспілкувалася з дітлахами, які змушені були спішно залишити свої домівки та країну, коли путінська армія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.
Анджеліна Джолі також зустрілася з персоналом клініки, які лікують й доглядають біженців.
За оцінками UNSAFE, 2 мільйони українських дітей залишили свою країну з початку війни, ще 2,5 мільйона були переміщені всередині країни.
Загалом 60% українських дітей стали вимушеними переселенцями, залишив свої домівки.
Читайте також
Анджеліна Джолі вийшла в світ після премʼєри фільму про рак
22.06.2026 - 09:28
185 переглянули
Понад 5,7 млн українців стали біженцями через війну
21.06.2026 - 06:28
108 переглянули

