ВАКС вдруге засудив ексдиректора ЗТМК за розтрату 18,6 млн гривень
Журналіст
Ганна Ткач
12.12.2025 - 18:02
442 переглянули
Як повідомляє САП: 12 грудня 2025 року Апеляційна палата ВАКС знову скасувала виправдувальний вирок колишньому директору ТОВ «ЗТМК». Суд прийняв нове рішення, засудивши ексдиректора за вчинення кримінального правопорушення і наклав на нього ув'язнення терміном у три роки і шість місяців.
Відзначимо, що суд апеляційної інстанції скасував попередній вирок у грудні 2022 року, але після касаційного розгляду скарги сторони захисту справа було передано на новий апеляційний розгляд. Нове рішення набирає законної сили з моменту оголошення, але може бути оскаржене в касаційному порядку протягом трьох місяців.
Читайте також
Lego позивається до українського підприємця через продаж копій конструкторів
сьогодні, 15:40
40 переглянули
Понад половину справ НАЗК суди закривають
сьогодні, 14:56
49 переглянули
Верховна Рада хоче підняти штрафи за перевищення швидкості до 17 000
сьогодні, 13:23
58 переглянули
Антикорсуд зменшив заставу фігуранту справи Мідас до 85 мільйонів
сьогодні, 10:16
69 переглянули

