Депутат Держдуми істерично заявив, що очільник МОК Бах сварить між собою «братні народи»

Голова комітету Держдуми з фізичної культури та спорту Дмитро Свищев заявив, що президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах своєю заявою сварить між собою "братні народи" Росії та України.

Раніше Бах у розмові з російськими пранкерами сказав, що МОК просив українців стежити за провладними висловлюваннями російських спортсменів в інтернеті, які могли б спричинити санкції та недопуск на Олімпіаду.

«Дивно чути від керівника МОК слова, які звучать як провокація. Виходить, вони змушують людей з України стежити за російськими атлетами і звітувати про це МОК. Це розпалювання міжнаціональної ворожнечі, дивно чути таке. Як мінімум, Бах повинен пояснити таку незрозумілу поведінку. Такі речі є неприпустимим для президента МОК, найголовнішого спортивного відомства на планеті. Люди, спортсмени, незалежно від паспорта, національності, кольору шкіри повинні почуватися комфортно та безпечно у будь-якій точці світу. Бах же сварить два братні народи в такій незрозумілій конфігурації», – сказав Свищев.

Олімпійські ігри відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

Нагадаємо, понад 200 українських атлетів підписали відкритий лист до президента Франції Емманюеля Макрона, пані мера Парижа Анн Ідальго, міністерки спорту Франції Амелі Удеа-Кастері та до голови Оргкомітету Олімпійських та Паралімпійських ігор 2024 Тоні Естанге.

Спортсмени просять заблокувати можливість росіянам, які підтримують війну, брати участь в Олімпійських іграх у Парижі.

Читайте також:
  • Жан Беленюк: Все догори дриґом – наші спортсмени сидітимуть вдома, а росіяни виступатимуть?
  • Україна бойкотуватиме Олімпіаду через допуск росіян? Відповідь міністра спорту
  • Чи скасують Олімпіаду у Парижі через війни у світі? Відповідь президента МОК
  • 10 терористів у спортивних костюмах
  • Великий спорт. Карта бойових дій
  • Кремлівська фанера над Парижем. Російські чемпіони, які пролітають повз Олімпіаду (список)
  • 120 днів у заручниках. Хто влаштував диверсію проти українського спорту