Шашлик, який “дарує” онкологію?
Журналіст
Пащенко Ірина
28.04.2023 - 15:05
1406 переглянули
Перед сезоном шашликів онкологи б'ють тривогу. Вони попереджають про небезпеку смаженого м'яса. Мова йде саме про темний шашлик зі скоринкою.
Така скоринка, які всі полюбляють, містить найбільшу кількість канцерогенів. Якщо вживати такі речовини занадто часто, то значно зростає ризик захворіти на рак.
Скоринка небезпечна в будь-якій страві. Саме тому потрібно максимально зменшити кількість смажених продуктів в щоденному раціоні. М'ясо в такому контексті найнебезпечніше. Онкологи рекомендують просмажувати м'ясо так, щоб не з'являлась скоринка.
Читайте також
Плавання виявилося кориснішим за біг для здоров'я серця
вчора, 18:37
81 переглянули
Місячний календар стрижок на липень 2026: названо найкращі дні
вчора, 18:09
76 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
вчора, 01:44
98 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
26.06.2026 - 08:40
89 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
26.06.2026 - 05:32
90 переглянули

