Українські бомби з 3D-принтера
Журналіст
Пащенко Ірина
03.08.2023 - 16:59
4668 переглянули
В Україні вже створюють зброю за допомогою 3D-принтера. Українці, дійсно, створюють бомбу, друкуючи їх на 3D. Таким чином вже було створено понад 30 тисяч одиниць зброї за менше, ніж пів року. При цьому темпи виробництва постійно збільшуються.
Інша група в Україні також створює бомби. Всього по тисячі такої зброї за тиждень. Вони також друкують гільзи саме на 3D-принтері. Після цього їх наповнюють спеціальною сумішшю вибухівки С4.
Читайте також
Північна Корея ввела в експлуатацію есмінець з ядерними ракетами
сьогодні, 00:16
53 переглянули
Україна ліквідувала 60 тисяч тонн боєприпасів РФ під Петербургом
вчора, 08:04
94 переглянули
Кім Чен Ин наказав прискорити розробку нових озброєнь та ядерного потенціалу
24.06.2026 - 20:44
110 переглянули
США вперше дали згоду на ліцензії для виробництва ППО в Україні
24.06.2026 - 14:08
98 переглянули

