Глава «Pfizer» захворів на коронавірус після чотирьох вакцинацій
Журналіст
Пащенко Ірина
16.08.2022 - 17:05
21535 переглянули
Виконавчий директор американської фармацевтичної корпорації «Pfizer» Альберт Бурла отримав позитивний тест на COVID-19.
«Я хотів би сповістити вас, що маю позитивний результат тесту на коронавірус», – написав Бурла у своєму twitter-акаунті.
Альберт Бурла подякував компанії за те, що отримав чотири дози вакцини «Pfizer» – BioNTech. Також він запевнив, що почувається добре на тлі дуже слабко виражених симптомів коронавірусу.
Бурла самоізолювався і почав приймати препарат «Paxlovid» як імуномодулюючу підтримку організму.
Читайте також
Уряд зібрав штаб з енергетики: що планують для підтримки людей під час блекаутів
15.01.2026 - 21:01
391 переглянули
Захворюваність на ГРВІ зростає: 138 тисяч нових випадків за тиждень
24.12.2025 - 09:00
366 переглянули
Захворюваність на грип та COVID-19 в Україні: чому епідпоріг не перевищено
19.11.2025 - 10:03
415 переглянули
Дослідження: COVID-19 робить нас вразливими до інших інфекцій
21.04.2025 - 12:30
717 переглянули
Кава може вилікувати коронавірус
31.12.2023 - 03:00
1452 переглянули
У Нідерландах виявлено новий підвид штаму коронавірусу «Омікрон»
15.07.2022 - 11:26
2350 переглянули

