У Нідерландах виявлено новий підвид штаму коронавірусу «Омікрон»
Журналіст
Пащенко Ірина
15.07.2022 - 11:26
2350 переглянули
Новий підвид «Омікрон»-штаму коронавірусу – BA.2.75, який отримав назву «Кентавр», виявлений у Нідерландах.
«Новий підвид штаму «Омікрон» був виявлений у зразку тесту від 26 червня 2022 року в північно-східній провінції Гелдерланд», – повідомили нідерландські інфекціоністи RIVM.
Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) вже закликала країни відновити масковий режим через зростання випадків COVID-19 у світі.
Новий штам «Кентавр» був зареєстрований наприкінці червня в Індії. Він має високу заразність незалежно від вікових категорій. Загальна симптоматика схожа на попередні штами коронавірусної інфекції.
Читайте також
Уряд зібрав штаб з енергетики: що планують для підтримки людей під час блекаутів
15.01.2026 - 21:01
391 переглянули
Захворюваність на ГРВІ зростає: 138 тисяч нових випадків за тиждень
24.12.2025 - 09:00
366 переглянули
Захворюваність на грип та COVID-19 в Україні: чому епідпоріг не перевищено
19.11.2025 - 10:03
415 переглянули
Дослідження: COVID-19 робить нас вразливими до інших інфекцій
21.04.2025 - 12:30
717 переглянули
Кава може вилікувати коронавірус
31.12.2023 - 03:00
1450 переглянули
Глава «Pfizer» захворів на коронавірус після чотирьох вакцинацій
16.08.2022 - 17:05
21533 переглянули

