Іспанці з Луніним вийшли у фінал Ліги чемпіонів з футболу

Українець Андрій Лунін спільно з командою «Реал» став другим фіналістом Ліги чемпіонів з футболу. Вони перемогли мюнхенську «Баварію» з рахунком 2:1.

У першому матчі команда Луніна зіграла в гостях і зібрала нічию 2:2. Вирішальна гра відбулася на полі «Реала» в Мадриді.

До середини другого тайму рахунок був 0:0, але на 68-й хвилині «Баварія» забила перший гол. Але на 88-й хвилині Хоселу з «Реала» зрівняв рахунок, а потім ще через три хвилини забив другий гол, вивівши свою команду вперед.

Ліга чемпіонів: півфінал

Рахунок за два матчі склав 4:3 на користь «Реалу».

Команда з Іспанії здобула перемогу і побореться за звання чемпіона Ліги чемпіонів з футболу з «Боруссією» Дортмунд. Фінальний матч відбудеться 1 червня.

«Реал» вже 14 разів ставав володарем Ліги чемпіонів. Останній раз вони були у фіналі у сезоні 2021-22.

Це шостий фінал Ліги чемпіонів для «Реала» за останні 10 років, і вони виграли всі п'ять попередніх.

Нагадаємо, що першим фіналістом сезону Ліги чемпіонів став німецький клуб «Боруссія» Дортмунд, який переміг французький ПСЖ з рахунком 1:0 у першому матчі півфіналу.