Як вибрати мультиварку на що звернути увагу

Як вибрати мультиварку на що звернути увагу

Мультиварка, як техніка для кухні, може значно спростити весь процес приготування їжі. Тому питання, як вибрати мультиварку, на що звернути увагу, досить актуальне. Також нюанси, як вибрати мультиварку правильно, дозволять купити техніку на довгі роки із мінімальним обслуговуванням.

Питання, як вибрати хорошу мультиварку скороварку, залежать від бюджету та від тих функцій, які необхідні для приготування їжі. Загалом, вибрати найкращу, хоча б хорошу мультиварку для дому, точно вдасться.

Як вибрати правильно?

Запитуючи, мультиварка як вибрати хорошу, варто відразу визначитися з функціями. Є техніка, яка має мінімальний набір режимів, наприклад, смаження, варіння, пароварка. Є моделі, які мають гриль та інші функції. Вони зазвичай коштують дорожче. Мультиварка яка краще як вибрати: звертати увагу і на ціну. Також важливим є нюанс, як правильно вибрати мультиварку, скороварку, який об'єм чаші. Від неї і залежатиме, як багато їжі вдасться приготувати за один раз. Поняття вибрати правильно також у всіх різне, тому потрібно вибрати пару критеріїв і орієнтуватися на них.

як вибрати мультыварку на що звернути увагу

Вибір мультиварки може здатися складним через різноманітність моделей та функцій на ринку. На що звернути увагу:

 1. Об'єм чаші. Малі (1-2 літри) підходять для одного-двох осіб або приготування невеликих порцій. Середні (3-5 літрів) є оптимальним вибором для сім'ї із 3-4 осіб. Великі (понад 5 літрів) ідеальні для великих сімей або для приготування їжі на кілька днів.

 2. Потужність. Низька (до 500 Вт): економічні, але можуть готувати повільніше. Середня (500-900 Вт): баланс між швидкістю приготування та енергоспоживанням. Висока (більше 900 Вт): швидке приготування, але вище споживання енергії.

 3. Матеріал чаші. Алюміній із антипригарним покриттям. Вони легкі та недорогі, але покриття може з часом зношуватися. Кераміка: більш стійкі до подряпин і зношування, але можуть бути важчими і дорожчими. Нержавіюча сталь зустрічається рідше, але такі чаші міцні та довговічні, але можуть прилипати продукти без належного догляду.

 4. Покриття чаші. Антипригарний: зручно для більшості страв, легко чиститься. Керамічне: більш екологічне, але потребує дбайливого поводження.

 5. Функціональні можливості. Режими приготування: варіння, гасіння, смаження, випічка, йогурт, пароварка. Чим більше режимів, тим універсальніший пристрій. Функція відкладеного старту. Вона дозволяє запрограмувати початок приготування на зручний час. Підтримка тепла. Вона тримає гарячу страву до подачі на стіл. Мультиповар: можливість задавати свої параметри приготування (температуру та час).

 6. Управління. Механічне: просте та надійне, з поворотними ручками та кнопками. Електронне: більш просунуте, з дисплеєм та сенсорними кнопками. Часто надає більше можливостей налаштування.

 7. Безпека. У цьому випадку варто звернути увагу на автоматичне вимкнення. Воно спрацьовує у разі перегріву або завершення програми. Також важливим є захист від перегріву. Вона запобігає поломці пристрою та небезпечні ситуації. Також може бути функція блокування від дітей. Вона потрібна, якщо в будинку є маленькі діти.

 8. Додаткові аксесуари. Йдеться про контейнери для приготування на пару: корисні для приготування дієтичних страв. Також варто звернути увагу на лопатки, ложки, мірні чашки. Такі зручні дрібниці, які роблять використання мультиварки простіше.

 9. Виробник та гарантія. Тут можна вибрати відомі бренди: Redmond, Philips, Moulinex, Polaris і т.д. Вони часто надають кращу якість та підтримку.

Вибираючи мультиварку, варто звернути увагу на гарантію. Оптимальним варіантом є мінімум 1 рік, але краще шукати моделі з тривалою гарантією та гарним сервісним обслуговуванням.

як вибрати мультыварку на що звернути увагу

Також можуть допомогти відгуки. Вони допоможуть зрозуміти реальні переваги та недоліки моделі. Не зайвим буде перевірити рейтинг та переглянути огляди. Професійні огляди можуть дати детальне розуміння можливостей і характеристик мультиварки.

Приклад оптимальної мультиварки:

 1. Об'єм чаші: 4-5 літрів.

 2. Потужність: 700-900 Вт.

 3. Матеріал чаші: кераміка або антипригарне покриття.

 4. Функціональні можливості: відкладений старт, мультикухар, підтримка тепла, безліч режимів приготування.

 5. Управління: електронне із зручним інтерфейсом.

 6. Виробник: відомий бренд із гарними відгуками.

як вибрати мультыварку правильно

Таких характеристик буде достатньо, щоб вибрати універсальну та якісну мультиварку.

Як вибрати мультиварку за ціною?

Звичайно, одним із головних критеріїв при виборі мультиварки може стати ціна. Якщо говорити про бюджетні моделі, то зазвичай вони мають базовий набір функцій і підходять для тих, хто починає користуватися мультиваркою. У таких моделях набір стандартних функцій, а також все необхідне для приготування класичних страв.

як вибрати мультыварку правильно

Якщо говорити про середній ціновий сегмент. Це найкращий вибір за співвідношенням ціна/якість із достатнім набором функцій. У цьому випадку вже більше функцій і більше можливостей для приготування різних страв.

Є на сучасному ринку та мультиварки преміум-клас. Вони максимально функціональні та якісні пристрої з безліччю додаткових можливостей. У таких моделях багато функцій та якісні деталі.

як вибрати хорошую мультыварку скороварку

Загалом, що стосується мультиварок, це той самий випадок, коли ціна відповідає якості. Втім, навіть бюджетні моделі все ще виконують свої функції та роблять це досить швидко. Універсальні моделі завжди недорогі, адже вони вже мають стандартний набір функцій. До того ж на такій мультиварці можна навчитися готувати. Вже потім можна буде вибрати інші дорожчі моделі. В іншому ціна ще залежить від бренду та дизайну, а ще від розміру чаші (один із найголовніших критеріїв вибору).

Читайте також: