У Києві судитимуть чиновників за ремонт приватної будівлі за 1,3 млн бюджетних гривень
Журналіст
Ганна Ткач
03.12.2025 - 13:01
545 переглянули
Як повідомляє Прокуратура Київ: Ще одна скандальна справа струшує столицю: керівника апарату КМДА та екскерівника комунального підприємства обвинувачують у тому, що вони спробували відремонтувати приватну будівлю за рахунок бюджетних коштів. Згідно з досудовим розслідуванням, ці посадовці витратили майже 1,3 мільйона гривень на ремонт, хоча ця будівля вже була у приватній власності і ніякого договору не було.
Тепер ці особи можуть відбути покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років. Чекаємо на вирок суду, щоб дізнатися, яким буде кінцевий епілог цієї історії. Відтепер керівники знають, що витрачати бюджетні кошти на приватні об'єкти – не найкраща ідея.
Читайте також
Футболіста збірної Гани освистали через звинувачення у зґвалтуваннях
сьогодні, 19:16
7 переглянули
Верховна Рада хоче підняти штрафи за перевищення швидкості до 17 000
сьогодні, 13:23
64 переглянули

