Шахтар здобув важливу перемогу в Лізі конференцій: як гірники обіграли Шемрок
Журналіст
Ганна Ткач
28.11.2025 - 00:00
573 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У середу, 27 листопада, донецький "Шахтар" зіграв свій четвертий матч у Лізі Конференцій проти ірландського "Шемрока". Гірники були в зоні комфорту, оскільки їхні суперники були на передостанньому місці турнірної таблиці.
Команда з України контролювала гру, створювала гострі моменти і швидко відкрила рахунок на 23-й хвилині. У другому таймі Єгор Назарина подвоїв перевагу, але ірландці намагалися відповісти. Їм вдалося забити гол, але цього виявилося недостатньо - "Шахтар" здобув перемогу з рахунком 1:2.
Матч був важким не лише на полі, але і через багато травм. Незважаючи на це, "Шахтар" піднявся на чотири позиції у турнірній таблиці, готуючись до наступного поєдинку проти "Хамруна".
Читайте також
Жирона призначила нового тренера після вильоту з Ла Ліги
сьогодні, 09:33
34 переглянули
Дженнаро Гаттузо очолив римський Лаціо
сьогодні, 08:21
49 переглянули
Свириденко очолить делегацію України на конференції у Гданську
сьогодні, 05:21
63 переглянули
ЛНЗ підписав трьох екс-гравців Руха перед матчами з Гентом
сьогодні, 04:44
70 переглянули
У Польщі пояснили, чому президента не запросили на Конференцію з відновлення України
сьогодні, 02:24
74 переглянули
Матч Франція – Ірак затримали на дві години через негоду у Філадельфії
сьогодні, 00:36
79 переглянули

