Найпопулярніше зараз

Клименко про нові штаби в регіонах: як Україна готується до тривалих блекаутів

Клименко доручив підготовку екстреним службам
Клименко в Одесі акцентує увагу на готовність рятувальників до можливих затримок з електропостачанням.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся з керівниками місцевих громад на Одещині, аби обговорити готовність регіонів до можливих відключень електроенергії та ворожих обстрілів. За інформацією порталу «Главком», під час наради було прийнято ряд рішень, спрямованих на покращення співпраці служб та підготовку до потенційних кризових ситуацій.

Кожен регіон має мати свій план дій та штаб у разі виникнення екстрених ситуацій. Міністр також підкреслив важливість готовності до можливих атак на енергетичну інфраструктуру певних областей України, зазначивши необхідність ефективної координації дій між службами в подібних ситуаціях.

Під час наради було прийнято низку рішень, зокрема:
  • Створення штабів для координації дій у разі тривалих відключень струму.
  • Підготовка особового складу Національної поліції та ДСНС до посиленого режиму роботи.
  • Актуалізація даних щодо електромереж і зв'язку для оптимізації ресурсів в регіонах.
  • Забезпечення мобільних веж для забезпечення зв'язку екстреним службам у випадку кризових ситуацій.

На завершення візиту Міністр висловив подяку поліцейським, рятувальникам, прикордонникам та гвардійцям Одеського гарнізону, визнавши їх професіоналізм. За даними The Economist, зокрема за допомогою дронів і ракет, російські атаки на енергетичну інфраструктуру України стають все більш агресивними.

Міністерство внутрішніх справ обговорило з керівниками місцевих громад готовність регіонів до можливих відключень світла та ворожих обстрілів. Основною темою обговорення стала необхідність планування дій та співпраці у регіонах у разі кризових ситуацій. Міністр підкреслив важливість готовності до можливих атак на енергетичну інфраструктуру та зазначив необхідність створення планів дій для кожного регіону. Нарада принесла певні рішення щодо підготовки служб до екстрених ситуацій.

Читайте також

Реклама