Костюк програла тригодинний матч у чвертьфіналі тенісного турніру Олімпіади

Костюк програла тригодинний матч на Олімпіаді

Українка Марта Костюк програла у чвертьфіналі Олімпійських ігор

Українська тенісистка Марта Костюк зазнала поразки від хорватки Донні Векич у чвертьфіналі турніру на Олімпійських іграх-2024. Поєдинок тривав 2 години 58 хвилин і завершився рахунком 6:4, 2:6, 7:6(8). Костюк чотири рази подала навиліт, допустила 2 подвійні помилки та використала шість з 17 брейк-пойнтів.

У першому сеті Костюк почала з відставанням 0:4 і програла першу партію з рахунком 4:6. У наступних двох сетах Марта відігралася і виграла другу партію з рахунком 6:2. Проте в третьому сеті їй не вдалося здолати суперницю в тай-брейкі, де знову перемогла Векич.

Українка Марта Костюк була єдиною представницею України в одиночному розряді. Інша українська тенісистка Еліна Світоліна також вийшла на цій стадії, але поступилася своїй суперниці Барборі Крейчиковій. Також успіхом відзначилися українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок, які пробилися до чвертьфіналу парного розряду.