Олімпіада-2024. Плавець Бухов першим з українців подолав кваліфікацію

Плавець Бухов на Олімпіаді-2024

Український плавець Бухов пройшов до півфіналу на Олімпійських Іграх-2024

В шостий змагальний день Олімпійських Ігор-2024 український плавець Сергій Куліш виборов срібну медаль. Також важливою подією ранкової кваліфікації стали попередні запливи на 50 метрів вільним стилем, де виступив українець Владислав Бухов.

Для потрапляння до півфіналу спринтерської дистанції плавець повинен був увійти до шістнадцятки найкращих за підсумками кваліфікації. Бухов стартував у восьмому запливі та зайняв четверте місце з результатом 21,89 секунди. Цього виявилося достатньо для проходу далі: Владислав Бухов зайняв 11 позицію в попередньому раунді.

Півфінал Владислав Бухов проведе о 21:50, до фіналу пройдуть восьмеро спортсменів з шістнадцяти найкращих.

Також українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок пробилися до чвертьфіналу парних тенісних змагань Олімпійських Ігор-2024, перемігши американський дует Коллінс/Кравчик. У чвертьфіналі також буде виступати український боксер Олександр Хижняк, який переміг свого суперника з Бахмута.